יוני כהנא – כל הדרך לסיקרט פורסט

יוני כהנא, דמות בולטת בעולם העסקים, הצליח לבנות קריירה מרשימה שמשלבת יזמות, חדשנות והשראה. במאמר זה נעסוק בפעילותו העסקית של יוני כהנא, נספר על החידושים שהביא לעולם התיירות והWellness- ונבין כיצד הוא ממשיך להוביל בתחומו.

יוני כהנא – התחלות והישגים

יוני כהנא החל את דרכו בעולם העסקים לפני יותר מעשור, כאשר הקים את קבוצת YONIK. החברה התמקדה בתחילה בתיירות כשרה, ופעלה במגוון יעדים באירופה, כולל קפריסין, יוון, צרפת ואיטליה. יוני כהנא הצליח ליצור
חוויות תיירות ייחודיות ומותאמות לצרכי הקהל הישראלי, והפך לשם דבר בתחום התיירות הכשרה
.

 

פתיחת 'היער הסודי'

אחד מההישגים המרשימים של יוני כהנא הוא פתיחת 'היער הסודי' בקפריסין. מדובר במתחם ייחודי הממוקם בלב הרי קפריסין, המציע שילוב של טבע פראי, ספא עם נביעות מינרלים בריאות, וחוויות בריאות והתחדשות. המקום נועד להעניק למבקרים חוויה הוליסטית של רוגע והתחדשות, ומאז פתיחתו, עברו בו עשרות אלפי מבקרים.

יוני כהנא ומשבר הנובה

לאחר אירועי ה-07/10, יוני כהנא החליט להעמיד את 'היער הסודי' לטובת נפגעי האירוע ומשפחות שכולות. המרחב הפך למקום שבו ניתן למצוא ריפוי ותמיכה נפשית, ויוני וצוותו גייסו מטפלים מישראל ומאירופה כדי לסייע בתהליך הריפוי. פעילות זו חיזקה את התחושה כי יוני כהנא מצא את ייעודו החדש – לסייע לאחרים למצוא את הכוח להמשיך הלאה.

 
 
יוני כהנא
 

מעבר לעולם הWellness-

יוני כהנא קיבל החלטה אסטרטגית לעבור מהתמקדות בתיירות למיקוד בתחום ה-Wellness. בעקבות ההצלחה של 'היער הסודי', הוא מכר את עסקי המלונאות שלו לחברת התיירות הגדולה איסתא, והחליט להשקיע את כל זמנו ומרצו בקידום הבריאות והריטריטים. יוני כהנא מאמין כי הרווחה הנפשית והגופנית היא המפתח לחיים מאוזנים ומספקים.

חזון לעתיד

בימים אלו, יוני כהנא ממשיך להרחיב את פעילות 'היער הסודי' עם בניית בתי עץ חדשים ושיפוץ וילות כפריות נוספות. התוכניות העתידיות כוללות הרחבת התוכניות היומיות, הוספת סדנאות עומק ומעגלי שיח, וכן הרחבת מתחם הספא הגדול בים התיכון. יוני כהנא שואף להעניק חוויות ריפוי והתחדשות לעוד יותר אנשים, וליצור מקום שבו כל אדם יכול למצוא את השקט הפנימי והכוח להמשיך הלאה.

מסע אישי ומשמעותי

יוני כהנא הוא דוגמה ליזם שמצליח לשלב בין הצלחה עסקית לבין תחושת שליחות אישית. המסע שלו מהתיירות הכשרה לעולם ה-Wellness מציג את היכולת שלו לזהות הזדמנויות ולנצל אותן לטובת הכלל. עם פעילותו ב'יער הסודי', יוני כהנא ממשיך להוביל ולהשפיע על חייהם של רבים, ומוכיח כי עם חזון ברור והתמדה, ניתן להשיג כל מטרה.

סיכום

יוני כהנא הוא יזם מצליח שהביא חידושים רבים לעולם התיירות וה-Wellness. עם הקמת 'היער הסודי' ותרומתו לנפגעי הנובה, הוא הצליח לשלב בין הצלחה עסקית לבין תחושת שליחות אישית. יוני כהנא ממשיך להרחיב את פעילותו ולהוביל בתחומו, תוך שהוא מעניק חוויות ריפוי והתחדשות לעוד ועוד אנשים.

מה היה לנו עד עכשיו?