סרטון תדמית לעסק

סרטון תדמית לעסק – בשוק התחרותי של היום, סרטון תדמית יכול לעשות הבדל משמעותי בהצגת ההצעות הייחודיות של העסק שלך. מאמר זה יציג את החשיבות של סרטוני תדמית, סגנונות וטכניקות שונות, כמו גם טיפים ליצירת סרטון מרתק.

4 דוגמאות של סרטוני תדמית שהופקו בשיווקנט

למה סרטוני תדמית חיוניים לעסק שלך?

סרטוני תדמית כמו אתרי תדמית לעסקים הפכו היום לכלי שיווקי חיוני לעסקים. עם עלייתן של פלטפורמות המדיה החברתית, תוכן וידאו הפך לדרך הפופולרית ביותר לתקשר עם לקוחות. הנה שלוש סיבות לכך שסרטוני תדמית חיוניים לעסק שלך:

 • 2. הגדלת ההמרות:
  סרטונים הוכחו כמגדילים את שיעורי ההמרה. על ידי הצגת המוצרים או השירותים שלך בסרטון, אתה נותן ללקוחות מושג טוב יותר למה לצפות, ומגדיל את הסיכוי שהם יבצעו רכישה. למעשה, מחקרים הראו שסרטון בדף הנחיתה שלך יכול להגדיל את ההמרות בעד 80%.
 • 3. שיפור SEO:
  סרטוני תדמית יכולים גם לשפר את הדירוג שלך במנועי החיפוש. על ידי הטמעת סרטונים באתר האינטרנט שלך, אתה מספק למנועי החיפוש יותר תוכן לאנדקס. בנוסף, יש סיכוי גבוה יותר שסרטונים ישותפו ושיקשרו אליהם מאשר תוכן מבוסס טקסט, מה שיכול גם לשפר את הדירוג שלך.

 

סרטון תדמית ממוזער עם בעל עסק מחייך ומקבל את פני הצופים
סרטון תדמית ממוזער עם בעל עסק מחייך ומקבל את פני הצופים

"תמונה שווה אלף מילים": הכוח של הוויזואליה בסרטוני תדמית

ויזואליה היא כלי רב עוצמה בכל הנוגע לסרטוני תדמית. יש להם את היכולת לרתק ולערב את הצופים, להעביר רעיונות ורגשות מורכבים בצורה שמילים לבדן אינן יכולות. להלן שלוש דרכים שבהן חזותיים יכולים להפוך סרטון תדמית ליעיל יותר:

 • 1. רגש:
  סרטונים יעילים להפליא בהעברת רגשות. הם יכולים ליצור תחושה של התרגשות, שמחה או אפילו עצב, כל אלה יכולים לעזור לחבר בין הצופים למותג שלך. על ידי שימוש בסרטונים כדי לעורר רגשות שרלוונטיים למותג שלך, אתה יכול ליצור קשר עמוק יותר עם הקהל שלך.

דוגמאות לסרטונים עם רגש:

 • https://www.youtube.com/watch?v=PF6e4-82Uhg
 • 2. סטוריטלינג(סיפור סיפורים):
  סרטונים הם מרכיב חיוני בסיפור סיפורים בסרטוני תדמית. הם עוזרים ליצור נרטיב שמושך את הצופים וגורם להם להתעניין במותג שלך. על ידי שימוש בסרטוני סטוריטלינג, אתה יכול ליצור סרטון משכנע ובלתי נשכח שמהדהד עם הקהל שלך.
 • 3. בהירות(סרטוני הסברה):
  סרטוני הסבר יכולים גם לעזור להבהיר רעיונות או מושגים מורכבים. על ידי שימוש בתמונות או אנימציות כדי להמחיש את המסר שלך, אתה יכול להקל על הצופים להבין את מה שאתה מעוניין להסביר. שימוש בסרטונים יכול להיות רלוונטי במיוחד בעת קידום מוצרים או שירותים שקשה להסביר במילים בלבד.

דוגמאות של סרטוני הסבר:

מהם הסגנונות והטכניקות השונות ביצירת סרטוני תדמית?

ישנם סגנונות וטכניקות רבות ושונות שניתן להשתמש בהן בעת הפקת סרטון תדמית. הסגנון שתבחר יהיה תלוי במסר של המותג שלך, בקהל היעד ובמטרות שתרצה להשיג עם הסרטון. הנה כמה מהסגנונות והטכניקות הפופולריים ביותר המשמשים בסרטוני תדמית:

 • 1. סרטוני אנימציה:
  סרטוני אנימציה הם בחירה פופולרית לסרטוני תדמית מכיוון שניתן להשתמש בהם כדי להסביר רעיונות או מושגים מורכבים בצורה קלה להבנה. הם גם מרתקים מאוד וניתן להשתמש בהם כדי ליצור גוון מהנה ושובב למותג שלך.
 • 2. סרטוני לייב אקשן:
  סרטוני לייב אקשן משתמשים באנשים ובסביבות אמיתיות כדי לקדם את המותג שלך. ניתן להשתמש בהם כדי להציג מוצרים, לספק המלצות או לספר סיפור מרתק. ניתן לצלם סרטוני לייב אקשן במיקום או באולפן, ויכולים לנוע בין סרטוני Talking Head(ראש מדבר) פשוטים להפקות מורכבות יותר עם מספר מיקומים ושחקנים.
 • 3. סרטוני לוח ציור:
  סרטוני לוח ציור משתמשים בלוח ציור או משטח דומה כדי להמחיש רעיונות ומושגים. הם משמשים לעתים קרובות בסרטוני הסברה או הסבר, ויכולים להיות דרך יעילה ביותר למשוך את הצופים ולהשאיר אותם מתעניינים במותג שלך.
 • 4. סרטוני עדות לקוחות:
  סרטוני עדות לקוחות מציגים לקוחות או לקוחות אמיתיים המדברים על החוויות שלהם עם המותג שלך. הם דרך רבת עוצמה לבנות אמון ואמינות עם הקהל שלך, וניתן להשתמש בהם כדי להציג את היתרונות של המוצרים או השירותים שלך.

דוגמאות של סרטוני עדות לקוחות:

 

קולאז' המציג סגנונות שונים של סרטוני קידום מכירות, כולל אנימציה, לייב אקשן וסרטוני הסבר
קולאז' המציג סגנונות שונים של סרטוני קידום מכירות, כולל אנימציה, לייב אקשן וסרטוני הסבר

טיפים ליצירת סרטון תדמית מרתק

הפקת סרטון תדמית יכולה להיות משימה מרתיעה, אבל עם הגישה הנכונה, זו יכולה להיות דרך יעילה ביותר לקדם את המותג שלך. הנה כמה טיפים ליצירת סרטון תדמית מושך ומרתק:

 • 1. שמור על זה קצר וקולע:
  טווחי הקשב קצרים, לכן חשוב לשמור על סרטון תדמית קצר וענייני. כוונו לאורך סרטון של 30-90 שניות, וודאו שכל שנייה נחשבת.
 • 2. ספרו סיפור:
  אנשים אוהבים סיפורים, אז נסו ליצור נרטיב שמציג את המותג שלכם בצורה משכנעת. השתמש בוויזואליה ובמוזיקה כדי לתת את הטון, וודא שהסיפור יהדהד עם קהל היעד שלך.
 • 3. הצג, אל תספר:
  במקום פשוט לספר לצופים על המוצר או השירות שלך, הראה להם מה הוא יכול לעשות. השתמש בסרטונים כדי להדגים את היתרונות של המוצר שלך, וודא שהמסר ברור ותמציתי.
 • 4. השתמש בהומור ורגש:
  הומור ורגש יכולים להיות כלים רבי עוצמה בסרטון תדמית. השתמש בהומור כדי להפוך את המותג שלך למקובל יותר, והשתמש ברגש כדי ליצור קשר עם הקהל שלך.
 • 5. כלול קריאה לפעולה:
  אל תשכח לכלול קריאה לפעולה בסוף הסרטון שלך. בין אם זה לבקר באתר האינטרנט שלך, להירשם לניסיון חינם או לבצע רכישה, ודא שהצופים יודעים מה לעשות הלאה, אחרי שהם צפו בסרטון השיווקי שלך.

 

יתרונות סרטוני תדמית:

תועלת מעורבות החזר השקע (ROI) עלות
הגברת המודעות למותג מעורבות גבוהה יותר במדיה החברתית החזר מוגבר על ההשקעה עלות נמוכה יותר מפרסום מסורתי
תנועה מוגברת לאתר חוויה מותאמת אישית ללקוחות הכנסה מוגברת 1600  – ₪30,000
דירוג SEO משופר משפיע יותר מתוכן טקסט שיעורי המרה משופרים 30-90 שניות
הגברת האמון והאמינות שימור קהל נאמנות לקוחות מוגברת משתנה בהתאם לייצור

לסיכום, סרטון תדמית מעוצב היטב יכול לעזור לעסקים להעביר ביעילות את הצעת הערך שלהם, למשוך את קהל היעד שלהם ולהניב תוצאות מדידות. על ידי שילוב סיפורים, ויזואליות חזקה ומסרים אסטרטגיים, עסקים יכולים ליצור כלי שיווקי רב עוצמה המשאיר רושם מתמשך.

שיווקנט

שז"ר 67, תל אביב-יפו, 6819060

054-238-3789

ברוכים הבאים לשיווקנט

מה היה לנו עד עכשיו?